احمدی, سعید, احمدی, مجید. (1396). رابطه‌ی میان اضطراب ریاضی و سبک‌های یادگیری دانش‌آموزان. نشریه علمی پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی, 2(4), 89-102.
سعید احمدی; مجید احمدی. "رابطه‌ی میان اضطراب ریاضی و سبک‌های یادگیری دانش‌آموزان". نشریه علمی پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی, 2, 4, 1396, 89-102.
احمدی, سعید, احمدی, مجید. (1396). 'رابطه‌ی میان اضطراب ریاضی و سبک‌های یادگیری دانش‌آموزان', نشریه علمی پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی, 2(4), pp. 89-102.
احمدی, سعید, احمدی, مجید. رابطه‌ی میان اضطراب ریاضی و سبک‌های یادگیری دانش‌آموزان. نشریه علمی پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی, 1396; 2(4): 89-102.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.