رضایی, مریم, یزدانیان, احمدرضا. (1398). جواب عددی معادله بلک-شولز زمان-کسری برای اختیار مانع دوگانه اروپایی با پارامترهای وابسته به زمان تحت مدل ‎ CEV. نشریه علمی پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی, 10(39), 347-377.
مریم رضایی; احمدرضا یزدانیان. "جواب عددی معادله بلک-شولز زمان-کسری برای اختیار مانع دوگانه اروپایی با پارامترهای وابسته به زمان تحت مدل ‎ CEV". نشریه علمی پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی, 10, 39, 1398, 347-377.
رضایی, مریم, یزدانیان, احمدرضا. (1398). 'جواب عددی معادله بلک-شولز زمان-کسری برای اختیار مانع دوگانه اروپایی با پارامترهای وابسته به زمان تحت مدل ‎ CEV', نشریه علمی پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی, 10(39), pp. 347-377.
رضایی, مریم, یزدانیان, احمدرضا. جواب عددی معادله بلک-شولز زمان-کسری برای اختیار مانع دوگانه اروپایی با پارامترهای وابسته به زمان تحت مدل ‎ CEV. نشریه علمی پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی, 1398; 10(39): 347-377.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.